שירותי שליחויות בתוך גבולות המדינה וגם לחו"ל

 החברה הסופר מקצועית ואחראית ביותר שלנו מספקת לא רק שירותי הובלה מיומנים ובאיכות גבוהה ביותר ברחבי הארץ אלא גם מספקת שירותי שליחויות של סחורה, מוצרים שונים, של ציוד מתקדם מכל סוג וגם של רכוש מכל סוג ובכל גודל.

שינוע מטענים

החברה שלנו בעצם מבצעת שליחויות שונות כולל העברת מסמכים חשובים מבית העסק שלכם אל בית עסק אחר או אל בית הלקוח\ה וגם העברתה של סחורה בהיקף רחב מבית העסק שלכם אל בתי עסק אחרים או\ו אל בתי הלקוחות וכנ"ל גם לגבי העברתם של מוצרי מזון, מוצרי צריכה מגוונים כולל בגדים וציוד חשמלי או אלקטרוני או ציוד רפואי אשר יש צורך להעבירו בשלום למקום היעד הנאות.

הובלה בין המחסנים

החברה שלנו תמיד מספקת שירותי הובלה ברמה גבוהה ביותר וגם שירותי שליחויות איכותיים ביותר גם ברחבי הערץ וגם לחו"ל כאשר מחיר השליחות נקבע בהתאם לכמות התכולה אשר מיועדת להיות מועברת בשליחות הזו וגם בהתאם לזמנים אשר החברה שלנו צריכה לעמוד בהם- אם מדובר על זמנים אשר הינם מלחיצים במיוחד או עמידה בכל סוג של התחייבות אחרת מלבד השליחות עצמה אז כמובן דבר זה מעלה באופן מהותי את מחירה הסופי של השליחות. CATEGORY ARCHIVES: הובלה בירושלים

עבודה מול עמילי מכס ייבוא וייצוא

יתר על כך, המחיר הסופי של השליחות גם נקבע בהתאם למרחק בין מקום המוצא לביצוע השליחות לבין מקום היעד וככל שמדובר על מרחק גדול יותר כך המחיר עולה. www.0545238361.co.il אז אם אתם זקוקים לשירותי שליחות אחראיים ומקצועיים ביותר אז אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברה שלנו ואנו מבטיחים כי נספק לכם שירותי הובלה וגם שירותי שליחויות תוך כדי עמידה מלאה ומוחלטת בזמני ביצוע השליחות אשר נקבעו מראש וגם בהתאם לצרכי ורצון הלקוח\ה ואם אתם מייצגים בעצם בית עסק אז כמובן שהחברה שלנו מחויבת לבצע את השליחות בהתאם לצרכי החברה או העסק אשר אתם מייצגים וכמובן שאתם גם יכולים לחתום אתנו על חוזה למשך שנה אשר על פי חוזה זה אתם מספקים שירותי שליחויות למען החברה שלנו למשך תקופת זמן מסוימת- בהתאם למה שנקבע בחוזה וכמובן שהמחיר של כלל השליחויות נקבע בהתאם לכמות השליחויות אשר להן אתם זקוקים, כמות התכולה אשר מועברת במהלך כל שליחות וגם בהתאם למרחק בין מקום המוצא לביצוע השליחות לבין מקום היעד של השליחות עצמה.

פתרונות לתעשייה

 

Tel : 052-500-55-73 חברת אקספרס הובלות

הובבלה פריטים בודדים

בכל מקרה אם אתם זקוקים למספר רב של שליחויות למשך שנה או פרק זמן אחר אז אנו יכולים להעניק לכם הפורטל הגדול בישראל להשוואת מחירים עד 50% הנחה !!! קבל עד 5 הצעות מחיר ללא התחייבות מחירון הובלות להובלת דירה המורכב על-ידי המחיר הממוצע של הובלות ברחבי הארץ. hovala.co.il הצעת מחיר מופחתת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *